Vážení obchodní partneri, od 22.4.2020 máme prevádzku otvorenú pre všetkých zákazníkov. Ďakujeme, že pre ochranu svojho zdravia a zdravia našich zamestnancov dbáte na dodržiavanie hygienických opatrení. S ohľadom na súčasnú situáciu Vám však nemôžeme garantovať doručenie tovaru na ďalší pracovný deň. Váš Hranipex team.

Porovnávacie tabuľky

V tejto sekcii našich webových stránok sme pre Vás pripravili porovnávacie tabuľky ABS a lamino hrán. Tu sa dozviete, akú nábytkovú hranu priradzuje a odporúča Hranipex k doskám popredných slovenských a európskych výrobcov, ako sú Kronospan, Egger a ďalší. Skôr ako si objednáte, prosíme skontrolujte, či Vami vybraná hrana ladí s doskou Vášmu oku rovnako ako nám.

UPOZORNENIE: Farebné odtiene hrán na Vašom monitore sa môžu výrazne líšiť od skutočnej vzorky. Ak máte záujem o naše aktuálne vzorkovníky nábytkových hrán, neváhajte nás kontaktovať na čísle: 043/ 42 13 500, 502 - 504. Tešíme sa na Vaše postrehy a pripomienky, ktoré nám iste napomôžu priblížiť sa ešte viac Vašim predstavám.

Najčastejšie používané tabuľky

Stiahnite si kompletné porovnávacie tabuľky ku všetkým výrobcom v PDF.