Star-filled Created with Sketch.

Často kladené otázky

Produkty

Technický popis a vlastnosti všetkých produktov nájdete priamo tu v eshope na produktových kartách. Ak predsa len potrebujete ešte väčší detail, pošleme vám technický list emailom. Stačí zavolať našim asistentom predaja.
Bezpečnostné listy si môžete stiahnuť priamo tu v našom eshope, ak ste prihlásený. Na každej produktovej karte v eshope nájdete odkaz. Bezpečnostný list nájdete aj v histórii svojich objednávok.
Na dostatočnú certifikáciu dbáme, pretože naším cieľom je poskytovať vám naozaj kvalitné produkty. Všetky ABS hrany majú ITC certifikát, sú v súlade so štandardmi IKEA a ISO normou. Lamino hrany a dyhové hrany majú certifikát FSC. ABS UNI sú certifikované na nezávadnosť pri kontakte s pokožkou. Na požiadanie uskutočníme ďalšie špecifické testy.
Robíme všetko pre to, aby sme vás čo najmenej obmedzovali. ABS hrany z Hranipex kolekcie bez lepidla vrátane blokov si môžete objednať: ABS hrany UNI farby a drevodekory od 10 m; Jumbo rolky od 1 m; Dizajnové hrany (end-grain, vysoký lesk a hlboký mat) od 1 m; Všetky ABS hrany šírky 42 mm od 5 m. Lepidlá a čističe predávame od 1 ks balenia. Detailné informácie navyše nájdete vždy v aktuálnom katalógu.
Myslíme na životné prostredie aj na vaše peniaze. Preto si môžete objednať ABS hrany z našej kolekcie už od 10 metrov, hrany šírky 42 mm od 5 metrov a dizajnové dekory (end-grain, vysoký lesk a hlboký mat) od 1 metra. Objednávajte len toľko, koľko potrebujete.
Áno, roztáčame dyhové hrany hrúbky 0,6 mm s flisom a s lepidlom od 50 m. Vrstvené dyhové hrany roztáčame len vybrané druhy od 10 m nakoľko sú citlivý prírodný materiál, ktorý sa ľahko poškodí.
Perfektné priradenie hrany k doske je naša vášeň. Máme hrany ku všetkým dekorom bežných výrobcov dosiek. Stačí, keď číslo dosky zadáte do vyhľadávania na hlavnej stránke a je to. Správna hrana sa vám objaví a môžete si ju rovno objednať.
Samozrejme. Mať vzorky pre kontrolu vždy pri sebe je na nezaplatenie. Vzorkovník celej Hranipex kolekcie alebo len špeciálne zameraný vzorkovník objednáte jednoducho priamo v našom eshope.
Súčasťou našej kolekcie je rad ABS hrán vyvzorovaných k pracovným doskám v štandardných hrúbkach 1 a 2 mm. Stačí, keď číslo dosky zadáte do vyhľadávania na hlavnej stránke a je to. Správna hrana sa vám objaví a môžete si ju rovno objednať.
V našom obchodnom tíme máme vždy minimálne jedného "lepidlára", čo je odborník na chemické prípravky. Ten k vám kedykoľvek ochotne príde a prejde s vami celý olepovací proces na vašom stroji. Už sme takto zoptimalizovali olepovanie na mnohých miestach. Ušetrí vám to nielen peniaze, ale aj nervy. Stačí si dohodnúť schôdzku.
Záleží na tom, akú olepovačku používate. Odporúčame sa poradiť s našim odborníkom na lepidlá a čističe.
Aký čistič je na dané lepidlo najlepší, zistíte priamo tu v našom eshope. Stačí, keď si rozkliknete popis ku konkrétnemu lepidlu. Tam vždy odporúčame aj vhodný čistič. Prípadne sa poraďte s naším odborníkom na chémiu.
Áno! ABS hrany s hot air vrstvou máme pod značkou AdvantEdge®. Môžete ich jednoducho objednať tu v eshope. Priamo pri vybranej hrane kliknite na "Chcem nános funkčnej vrstvy". Vrstvu nanášame vo farbe dekoru tak, aby ste docielili naozaj nulové škáry. Zákazník bude nadšený.
Posuňte svoju profesionalitu výroby ešte ďalej. PUR spoje sú vodeodolné, odolávajú vyšším teplotám a hlavne sú dizajnovo krajšie. Pri dokonalom nastavení olepovačky a použití správneho typu lepidla je potom škára takmer neviditeľná.
V určitých prípadoch je to možné. Vždy vám radi vyjdeme v ústrety tak, aby boli obe strany spokojné. Obráťte sa priamo na svojho obchodného zástupcu.
Váš cenník vám kedykoľvek na požiadanie zašle náš asistent predaja alebo obchodný zástupca. Stačí im napísať alebo zavolať.
Myslíme na životné prostredie aj na vaše peniaze. Preto si môžete objednať ABS hrany z našej kolekcie už od 10 metrov, hrany šírky 42 mm od 5 metrov a dizajnové dekory (end-grain, vysoký lesk a hlboký mat) od 1 metra. Objednávajte len toľko, koľko potrebujete.

Služby

Radi vás u nás privítame a obslúžime. Sme vám k dispozícii od pondelka do piatku od 7:30 do 16:00 hodín.
Náš obchodný zástupca vás navštívi vždy rád. Ceníme si osobného kontaktu a radi riešime problémy priamo u vás v dielni. Pozrite sa do záložky Kontakty a nájdite si svojho obchodného zástupcu podľa regiónu.
Služby vám, našim zákazníkom, sú srdce nášho biznisu. Vždy sa vám snažíme vyjsť v ústrety, a preto si kedykoľvek môžete dohodnúť stretnutie s obchodným zástupcom a on s vami osobne preberie všetko, čo potrebujete. Priamo v našom e-shope si môžete vybrať z celej našej ponuky hrán a súvisiacich služieb: rezanie z jumbo roliek aj z kotúča; odvíjanie z jumbo roliek aj z kotúča; výroba atypického rozmeru alebo povrchu; nános lepidla; nános funkčnej vrstvy; nános hot air; lakovanie. Stačí si v eshope vybrať hranu, o ktorú máte záujem a u nej si potom naklikáte ďalšie služby.
Za roztáčanie účtujeme poplatky, ktoré pokrývajú prácu našich skladníkov, ako môžete vidieť v tomto videu. Aktuálny cenník si zobrazíte kliknutím priamo sem.
To záleží na rozmeroch, takže pre presnú cenu kliknite sem na cenník.
Na všetkých pobočkách máme sklad, ktorý je až po strechu plný hrán v bežne objednávaných rozmeroch. Ponuku aktualizujeme a dopĺňame podľa priania zákazníkov. Takže aj na Slovensku sme doplnili celý rad rozmerov, po ktorých je z Vašej strany najväčší dopyt. Tým sme výrazne zrýchlili dodávky. Ak napriek tomu potrebujete nejaký atypický rozmer, narežeme ho priamo vo výrobe v Českej Republike a obratom pošleme priamo k vám.
Snažíme sa byť čo najrýchlejší, aby ste nemali zbytočné prestoje. Z Hranipex kolekcie bežne dodávame do druhého dňa, ak objednávka dorazí do 13 hod.

Logistika

Snažíme sa byť čo najrýchlejší, aby ste nemali zbytočné prestoje. Z Hranipex kolekcie bežne dodávame do druhého dňa, ak objednávka dorazí do 13 hod.
Aby ste boli vždy v obraze, rozosielame notifikácie o stave vašej objednávky. Vždy teda viete, či je vaša zákazka vo výrobe, na expedícii a s akou prepravnou spoločnosťou mieri k vám vrátane čísla pre trackovanie vášho balíka. Stačí kliknúť na daný odkaz a máte prehľad.
Aktuálny cenník dopravy nájdete tu.
Tovar dodávame so spoločnosťami Remax, Geis a GLS. Ktorá z nich to konkrétne povezie k vám, sa dozviete z notifikácie pri odoslaní. Prípadne si vo svojom profile môžete zvoliť, ktorú spoločnosť uprednostňujete.
K objednávke to bude naviac 1,17 €.
Robíme vždy všetko pre to, aby tovar z Hranipex kolekcie bolo vždy skladom. V prípade iného tovaru vás o termíne dodania budeme informovať obratom po obdržaní objednávky.
Všetky objednávky sa snažíme vybaviť čo najrýchlejšie. Zásoby na sklade plánujeme a optimalizujeme niekoľkokrát do týždňa na základe prijatých objednávok. Takže toto by sa vám stať nemalo. Ak sa vo výnimočných prípadoch vypredá niektorá z objednaných položiek, môžete sa rozhodnúť či chcete tovar poslať po častiach, alebo v celku až sa chýbajúci tovar naskladní.
Vždy vám radi vyjdeme v ústrety. Obráťte sa priamo na svojho obchodného zástupcu, určite sa dohodnete tak, aby boli obe strany spokojné.
Bezpečnosť a kvalita prepravy je pre nás kľúčová. Preto spolupracujeme s prepravcami s patričnou certifikáciou pre prepravu ADR.
Hrany balíme s čo najväčšou dôkladnosťou a starostlivosťou. Krehké hrany balíme do ochranných fólii a ukladáme zvlášť do papierových krabíc. Takže všetko dorazí v úplnom poriadku.

Reklamácia

Ak sa vyskytne akákoľvek chyba, určite vás v tom nenecháme, nakoľko je Vaša spokojnosť na prvom mieste. Neváhajte kontaktovať svojho obchodného zástupcu alebo asistentov predaja, ktorý vás procesom reklamácie prevedú.

E-shop

Žiadny problém, faktúru si môžete stiahnuť aj tu na stránkach, ak ste prihlásený / á. Nájdete ju vo svojom profile priamo pri danej objednávke. Vo svojej histórii nájdete nielen objednávky a faktúry, ale aj prípadné dobropisy. Naviac tu máte kompletnú históriu bez ohľadu na to, či ste objednávali cez eshop alebo inou cestou.
Už to, že nakupujete u nás, je výhoda. Máte záruku kvality, rýchlosti a perfektného servisu. A aby vás to s nami bavilo ešte viac, pripravujeme čas od času aj špeciálne akcie na produkty či služby. Sledujte naše akcie na hlavnej stránke.
Registrácia je u nás naozaj výhodná! Vďaka nej máte okamžitý prehľad o svojich cenníkových cenách, máte svoj profil s obľúbenými položkami, históriu, prehľad objednávok, ktoré môžete jednoducho opakovať. Zároveň vás pravidelne informujeme o všetkých dôležitých novinkách. Neváhajte a zaregistrujte sa!

Kariéra

Hranipex rastie a preto často hľadáme nových ľudí do tímu. Pozrite sa do záložky Kariéra, kde je vždy aktuálny zoznam voľných pozícií. Určite niečo nájdete. A ak nie, môžete nám tam nechať na seba kontakt pre prípad, že budeme v budúcnosti hľadať niekoho ako ste vy.
V tomto prípade je tu pre vás Zuzana Bielová z personálneho oddelenia. Kontaktujte ju cez email zuzana.bielova@hranipex.com
My tu pracujeme radi. Sme radi Hranipex. A čo to znamená? To sa dozviete v záložke Kariéra.
Naše postupy prijímania zamestnancov sa príliš nelíšia od postupov, ktoré nájdete inde. Podrobnosti o pracovných pohovoroch v spoločnosti Hranipex nájdete v konkrétnom inzeráte v záložke Kariéra.