Star-filled Created with Sketch.

Objavte všetky naše povrchy

Naša nová úprava softmat, ktorá pôsobí vizuálne aj hmatovo v pozadí celého dekoru je kľúčová pre prirodzený pocit zo štruktúry dreva.

Objavte všetky naše povrchy

Za posledných niekoľko rokov sme boli svedkami rýchleho vývoja dekorov plošných materiálov. Povrchy a textúry teraz verne pripomínajú vzhľad dreva a iných materiálov, ktorý by sa inak len veľmi ťažko preniesol do interiérového dizajnu. Materiály však nepôsobia len vizuálne, ale aj s výrazným hmatovým efektom, čo sa musí odraziť na podobe hrán. Každá nová kolekcia je pre nás výzvou, aby sme ďalej rozvíjali naše povrchy hrán. Venuje sa tomu celý tím odborníkov s maximálnym dôrazom na detail. Sme nekompromisní, kladieme veľký dôraz na vývoj a ku každej dekorácii pristupujeme individuálne. Z dlhodobého hľadiska sme schopní priniesť vám hrany s najmodernejšími povrchovými štruktúrami, v ktorých nájdete dokonalú harmóniu s povrchovým materiálom.

Medzi takéto štruktúry patria hrany k doskám so štruktúrou NW - Natural wood, sortiment Pfleiderer alebo povrch NI dosiek FunderMax. Štruktúry NW a NI prenesené na naše hrany sa vyznačujú jemnou kresbou dreva a sú doplnené superjemným a matným povrchom Softmat. V prípade štruktúry RU - Rustic Wood (Pfleiderer) sme spracovali hlbšiu štruktúru dreva, vykreslenú do najmenších detailov, opäť doplnenú povrchom Softmat. Práve táto povrchová úprava, ktorá pôsobí ako pozadie celého dekoru, je kľúčom k prirodzenému dojmu zo štruktúry dreva.

 

Aktualizácia našej kolekcie sa však neobmedzuje len na vývoj a pridávanie noviniek, ale aj na neustále prehodnocovanie a optimalizáciu celej kolekcie tak, aby sme vám mohli vždy ponúknuť správne priradenie hrany k doske, bez kompromisov a v najvyššej kvalite. Ak máte pochybnosti o tom, či ste našli najlepšie riešenie, vždy vám môžeme poradiť s výberom a ponúknuť vám aj vzorku hrany.