Star-filled Created with Sketch.

Prémiové nábytkové dyhové hrany v hrúbke 1 mm.

Objavte nový rozmer kvality. Doprajte Vašim výrobkom exkluzívny vzhľad a odolnosť.

Prémiové nábytkové dyhové hrany v hrúbke 1 mm.

Súčasným interiérom dominuje technokratický až industriálny dizajn a takmer strohé poňatie priestoru. Tento moderný trend dovoľuje kombinovať materiály ako je kov, drevo alebo sklo v úplne novej symbióze a konečnej kompozícii. Sledujeme narastajúci dopyt po užití prírodných materiálov ako v domácnostiach, verejnom sektore tak aj vo verejných službách i prevádzkach. U tohto typu nábytku nemožno podceniť zmysel pre detail u svojich zákazníkov ani požiadavku na odolnosť a výraznejšiu jednoliatosť materiálov. Nezvyšujú sa iba nároky na úplne autentický vzhľad ale aj celkovú trvanlivosť. Preto sú dnes kvalitné dyhové hrany v širokej škále rozmerov nevyhnutné. Každý výrobca nábytku, ktorý chce uspokojiť súčasnú klientelu, by mal dbať na zaradenie dyhových hrán v hrúbke 1 mm do svojho portfólia.

Ľahšia výroba.

Hrúbka dyhovej hrany 1 mm znamená väčšiu istotu pri olepovaní a menšie riziko poškodenia. Nižšie nároky na precízny rez olepovanej dosky, ľahšia korekcia chýb a nerovností olepovanej dosky je potom pre mnoho výrobcov zásadný parameter.

Zvýšená odolnosť.

Výsledkom je odolná hrana dovoľujúca hrubšie zaobchádzanie. Vyznačuje sa vyššou odolnosťou proti deformácii, zlomeniu, popraskaniu a lepšie odvádza nárazovú energiu v prípade nežiaduceho poškodenia.

Viditeľná kvalita.

Olepené hrany v hrúbke 1 mm ľahko spoznáte už na pohľad. Prechod dosky na hranu je veľakrát zámerne znateľný, avšak robustné spracovanie evokuje kvalitu a nábytkový dielec verne imituje zamýšľaný masív. Exkluzívna úprava dovolí kresbe dreva lepšie vyniknúť. Kvalitné dyhy zo starostlivo vyberaných driev vykazujú aj jemné a oceňované akustické parametre pri poklepe.

Bližšie prírode.

Imitácia jedinečnej kresby dreva je aj v čase mikroprocesorov a letov do vesmíru extrémna výzva. Návrat k pôvodným hodnotám, obľuba prírodných materiálov a dôraz na poctivé remeslo stále rastie. Aj preto sa naše dyhové hrany tešia veľkej obľube a sú nenahraditeľnou súčasťou pri výrobe prémiového nábytku.

Vychádzame v ústrety módnym trendom aj potrebám svojich zákazníkov. Každý výrobca, ktorý chce uspokojiť aj náročnú klientelu by mal dbať na zaradenie dýh HRANIPEX v hrúbke 1 mm do svojho portfólia. Kolekcia dyhových hrán v hrúbke 1 mm sa popri už dostupných drevinách buk a dub americký rozrastie o ďalšie populárne dreviny:

Dyhová hrana Rozmery
  24×1 34×1 42×1 28×2
Dub Európsky
Dub Americký      
Jaseň    
Orech Americký    
Breza    
Javor Európsky    

 

Doprajte Vašim výrobkom exkluzívny vzhľad a odolnosť.

Od polovice januára, kedy budú nové rozmery v hrúbke 1 mm naskladnené, kontaktujte svojho obchodného zástupcu alebo navštívte náš e-shop.