Star-filled Created with Sketch.

Acryl Glass od Senosanu

Predstavte si, čo dokážete vytvoriť z dosky podobnej sklu

Acryl Glass od Senosanu

Čo napríklad kuchyňa s dokonale hladkým povrchom a pôsobivými odleskami? Nový plošný materiál Acryl Glass od Senosanu, ktorý vďaka precíznemu lakovaniu a chytrej práci s hĺbkou dokonale imituje sklo, je tu práve pre takéto prípady. Sortiment Senosanu sme v Hranipexe doplnili o starostlivo vyvzorované hrany. Vznikol tak ucelený balík komponentov, v ktorom nechýba nič, čo budete potrebovať k ľahkej práci s dizajnovými doskami s efektom skla.

Hrana. Detail, kde vynikne kvalita celku

Naše 3D akrylátové hrany s glass efektom sme vzorovali z rovnakého materiálu, z ktorého Senosan vytvoril svoju kolekciu. Sú identické. Môžete si ich zaobstarať tak v lesklej (TX), tak v matnej (TM) variante, vždy v ôsmich farbách. Ku každému plošnému materiálu Senosan tak presne sedí jedna hrana.

Ako sklo. Len praktickejšie

Senosan Acryl Glass je prémiový plošný materiál pre dizajnový nábytok. Vyrába sa tak, že na základnú farebnú ABS vrstvu sa nanesie 2 mm hrubá vrstva priehľadného akrylátu vylešteného do vysokého lesku alebo hlbokého matu. Vďaka tejto hrúbke vzniká 3D efekt, ktorý podporuje dokonalú ilúziu skleneného povrchu. V porovnaní so sklom je však akrylát výrazne praktickejší. Je ľahký, robustný, odolný voči poškrabaniu aj čistiacim prostriedkom.

Kompletný balík. Radostnejšia práca

Senosan Acryl Glass aplikujte ideálne na 16 mm silnú MDF dosku. Ako protiťahovú vrstvu na rubovú stranu pripravil Senosan špeciálny 2 mm hrubý biely materiál, ktorý zabráni prehýbaniu dosky. Vznikne tak doska s celkovou hrúbkou 20 mm. Presne na to sú pripravené naše 24 mm hrany. Uzatvárajú tak sadu komponentov, v ktorej nájdete všetko potrebné pre ľahkú prácu s materiálom s efektom skla.

Tak sa do toho pustite, nech sa blysnete. Niet na čo čakať.

Prehľad kompletov Senosan Acryl Glass + Hranipex 3D Glass Effect

Plošný materiál Senosan Povrchová úprava Hrana Hranipex Farby
(identický plošný materiál aj hrana)
Rozmer hrany
Senosan
TopX Acryl Glass
 vysoký lesk 3D Acryl Glass Effect TX white 11045
white 11145
white 11022
beige 7516
beige 7529
green 5367
grey 85474
grey 85648
 24 × 1 mm
Senosan
TopMatt Acryl
 Glass
 hlboký mat 3D Acryl Glass Effect TM white 11045
white 11145
white 11022
beige 7516
beige 7529
green 5367
grey 85474
grey 85648
 24 × 1 mm

3D Acryl Glass Efect sú 1 mm hrubé hrany, s ktorými môžete pracovať rovnako ľahko ako s akoukoľvek bežnou 3D akrylátovou hranou. Hrúbka 1 mm vám dáva priestor vytvoriť rádius - detail, ktorý odhalí hĺbku materiálu a presvedčí oči, že sa pozerajú na sklo.