Vážení obchodní partneri, dovoľte nám informovať vás, že z dôvodu vyhlásenia výnimočnej situácie bude v našej prevádzke zrušený osobný predaj do odvolania. Zasielanie tovaru prostredníctvom prepravných spoločností naďalej funguje. Za porozumenie vopred ďakujeme. Váš Hranipex team.

Máj 2015

Tipy na kvalitné lepenie nábytku

Je zrejmé, že výroba nábytku ani jeho dodatočné úpravy sa nezaobídu bez kvalitného lepenia. Či už ide o lepenie jednotlivých častí, alebo nábytkových hrán. Aký typ lepidla je však potrebné zvoliť pre najkvalitnejší spoj?

Nábytková hrana vždy rozhodne o vnímaní celého nábytku

Vnímanie každého výrobku závisí od jeho detailov, čo platí i o nábytku. I keď bude vyrobený z nádherného materiálu a v uchvacujúcom dizajne, ak nebude mať tú správne vybranú alebo kvalitne nalepenú hranu, spozná to zákazník hneď na prvý pohľad.

Nebojte sa dotknúť!

Akýkoľvek kus nábytku sa skladá z mnohých komponentov, jedným z nich je ABS hrana. Samotná by bola zbytočná, musí ísť ruka v ruke s plošným materiálom, byť s ním maximálne identická a v dokonalej harmónii. Zákazníci očakávajú perfektný výsledok a cieľom všetkých výrobcov nábytku je vyhovieť im k dokonalej spokojnosti.