Otázky a odpovede

Ako nakupovať?

Podmienkou pre nákup je Vaša registrácia a následné prihlásenie. Samotný nákup je už jednoduchý, tovar vyberiete v potrebnom rozmere a množstve a môžete vkladať do „košíka“. Ak je Váš výber dokončený, zostáva potvrdiť fakturačnú adresu a adresu dodania a odsúhlasiť spôsob doručenia. V prípade správneho postupu budete ubezpečený, že Vaša objednávka bola úspešne odoslaná. Na dôkaz toho dostanete tiež informačný e-mail so všetkými detailmi Vašej objednávky.

Ako sa zaregistrovať?

Ak chcete šetriť čas a nákup nášho sortimentu má byť pre Vás otázkou niekoľko málo kliknutí, je potrebné sa zaregistrovať. Existujú dva spôsoby, ako to urobiť:

  • A/ Ak ste našim aktívnym zákazníkom alebo Vaše identifikačné údaje už figurujú v databáze spoločnosti Hranipex, nemusíte vyplňovať svoje registračné údaje a myslieť na zaslanie potrebných podkladov. Vaše dáta už máme k dispozícii. Stačí sa iba obrátiť na kontaktnú osobu v Hranipexe, ktorou je príslušný obchodný zástupca pre Váš región. Druhý deň môžete očakávať zaslanie informačného e-mailu, ktorý bude obsahovať Vaše údaje potrebné k prihláseniu.
  • B/ Ak ste novým zákazníkom a Vaše identifikačné údaje nie sú evidované v databáze spoločnosti Hranipex, využite, prosím náš odkaz REGISTRÁCIA (vpravo hore). Po vyplnení formulára Vás požiadame o zaslanie výpisu z obchodného registra a potvrdenie o registrácii platcu dane z pridanej hodnoty (IČ DPH) na faxové číslo 043/ 42 13 501, 511. Tieto podklady sú potrebné pre zaevidovanie Vašej spoločnosti do nášho systému. Potom Vám bude zaslaný e-mail s prihlasovacími údajmi.

Kedy môžem objednaný tovar očakávať?

Ak si objednáte do 13.00 hodiny, môžete sa tešiť na expresné dodanie do 24 hodín.

Koľko ma bude stáť poštovné a balné?

Cenu poštovného a balného určuje hmotnosť zásielky. Ak Vaša zásielka bude mať hmotnosť do 20 kg počítajte s cenou maximálne 6,20 EUR cena za dobierku je 1,17 EUR.

Kde nájdem ďalšie informácie?

Spýtajte sa nás