Jednoducho čistá dielňa - jednoducho čistý nábytokStretávate sa pri práci v dielni so znečistením dosiek, nábytkových dielcov alebo vašich nástrojov a zariadení? S našou rodinou čističov Hraniclean si uľahčíte prácu a ľahšie tak zhmotníme sny vašich klientov o krásnom nábytku. Lebo dokonalým výsledkom vašej práce nie je len funkčný a dizajnový nábytok, ale aj dokonale čistý nábytok.

 vývojom a testovaním výrobkov Hraniclean máme už 10 rokov skúseností, ktorých výsledkom je kompletný rad čističov pre profesionálne použitie, ale aj pre bežnú údržbu a čistenie v domácnosti. Pomôžu vám vyčistiť nábytkové dielce, hotový nábytok, ale aj nástroje a zariadenia vo vašej dielni.

Pomocou našej rady čističov dokážete:
• Vyčistiť zvyšky lepidiel
• Odstrániť popisy ceruzkou alebo liehovým fixom
• Očistiť nevytvrdnuté PUR lepidlá a penu
• Uvoľniť vytvrdnuté PUR lepidlá
• Zbaviť nástroje v dielni mastnoty či živice
• Odstrániť PVAc lepidlá, farby, laky a nielen to

Naša rada obsahuje 8 rôznych prostriedkov:

Hraniclean 01 - čistí nábytkové dielce, hotový nábytok i väčšinu plastov. Poradí si so zvyškami EVA, PO a PUR lepidiel, tiež so zvyškami kontaktných lepidiel, popisy ceruzkou či liehovým fixom. Neobsahuje rozpúšťadlá, rýchlo sa odparuje a nezanecháva žiadne stopy na nábytku. Je teda okrem použitia v dielni a montáži tiež všestranným pomocníkom pri upratovaní a čistení nábytku aj pri bežnom používaní.

Hraniclean 03 - je špecialistom na nevytvrdnutú PUR penu a lepidlo. Odstraňuje nevytvrdnuté zvyšky PUR peny z kovových aplikačných nástrojov a z niektorých plastov.

Hraniclean 04 - zaisťuje uvoľnenie vytvrdnutého PUR lepidla z kovových aplikačných nástrojov. Vyniká excelentnou čistiacou silou a účinnosťou. Pre dosiahnutie maximálneho čistiaceho efektu je nutné nechať čistič pôsobiť niekoľko minút. Je vhodný na čistenie iba kovových povrchov.

Hraniclean 05 - je určený na čistenie zariadení vašej dielne a zvláda mastnotu, zvyšky živice z pílových kotúčov, fréz, vrtákov i krytov strojov. Pôsobí rýchlo a ak ho necháte pôsobiť dlhšiu dobu, poradí si aj s väčšou vrstvou nečistôt.

Hraniclean 07 - čistí zvyšky PVAc lepidiel, farieb, disperzných farieb i lakov. Ide o koncentrát, ktorý sa riedi vodou a vzhľadom k jeho vysokej účinnosti je jeho spotreba veľmi nízka.

Hraniclean 08 - je čističom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej dielni ani na montáži u zákazníka. Využijete ho pri čistení nábytkových dielcov a hotového nábytku vrátane materiálov s veľmi citlivým povrchom, ako je napríklad vysoký lesk alebo hlboký mat, ale čistí aj sklo a plasty. Zvládne odstrániť nielen bežné nečistoty, odtlačky prstov a mastnotu vznikajúce pri montáži nábytku, ale aj zvyšky tavných lepidiel, papierových samolepiek a etikiet. Je vhodný ako pre priemyselné použitie, tak pre bežné použitie v domácnosti. Ponúkame ho tiež vo forme jemného spreja ako Hraniclean 08 Spray, ktorý nezanecháva stopy, má príjemnú citrusovú vôňu a čistenie nábytku s ním tak bude úplnou hračkou. Tento čistič môžete využiť aj ako ideálny darček k novému nábytku pre vašich klientov.

Hraniclean SEP 11 - separačné kvapalina, ktorá vytvára na ošetrených plochách tenký film, ktorý zabraňuje nežiaducemu prilepeniu PVAc lepidiel.

Hraniclean KLZ 21 - nízkoviskózne klzivo pre hobľovačky, ktoré zabraňuje nežiaducemu znečisteniu dreva pri prechode hobľovacím strojom. Dokáže si poradiť aj so živicou, tukom alebo vazelínou.

Pre ďalšie technické detaily a odporúčania k našim čističom sa neváhajte obrátiť na našich obchodných zástupcov. Radi vám poradia aj ohľadom všetkých vašich problémov súvisiacich s technológiou olepovania hrán.