Objavte 18 nových dekorov hrán ku kolekcii Kronodesign Trends 20/21 inšpirovaných prírodou.Vďaka nášmu autorizovanému partnerstvu s Kronospan máme pre vás nachystanú kompletnú sadu vysoko kvalitných ABS hrán ku kolekcii dizajnových noviniek laminovaných drevotrieskových dosiek Kronodesign Trends 20/21, ktorá sa uvádza na trh začiatkom roka 2020.

Ponúkame maximálne identické hrany ku všetkým 18 novým dekorom. Všetky vzorovania podľahli vzájomnému schváleniu a odsúhlaseniu priamo v Kronospan Designcentre v Burgase (Bulharsko). Kolekcia obsahuje 6 skupín dekorov hrán, pri každej z nich môžete vyberať z niekoľkých rôznych farebných odtieňov. To vám zaistí možnosť byť kreatívny a tvoriť tak originálny moderný nábytok na základe súčasných trendov, s ktorými ľahko uspokojíte túžbu vašich zákazníkov po štýlovom nábytku. U väčšiny novo vyvzorovaných dekorov hrán bola pri výrobe použitá unikátna metóda, ktorá eliminuje efekt metamérie. To zaistí, že farebné odtiene hrán vyzerajú rovnako pod všetkými rôznymi typmi osvetlenia. Aby sme vyhoveli vašim požiadavkám držíme skladom väčšinu hrán z tejto kolekcie v hrúbke 0,45 mm, 1 mm a 2 mm, v základných šírkach 22 mm a 42 mm. Ale môžeme vám narezať hranu v akomkoľvek vami požadovanom rozmere s dodaním od 7 do 10 dní.

Súčasné trendy sa uberajú smerom, kedy sa dizajnéri a architekti snažia o prepojenie prírodných prvkov a materiálov s moderným mestským prostredím. Táto nová kolekcia hrán vám prináša hneď niekoľko možností, ako zapojiť dekor prírodného materiálu do interiérov, nájdete v nej hrany imitujúce prepojenie kovu a betónu, drevené dekory hrán surových fošní dreva alebo aj jemné decentné drevodekory v mnohých rôznych povrchoch, ktoré pritiahnu vaše oči a bude radosť sa ich dotýkať.

1) Dekory hrán Flow - inovatívna kombinácia prvkov kovu a betónu tvoriaca vzhľad opotrebovaného materiálu. 5 rôznych farebných odtieňov hrán vytvorených v novom povrchu Rust (RT).

2) Dekory hrán Garage Oak - dekory zobrazujúce dlhé drevené dosky v rôznych šírkach.

3) Dekory hrán Evoke Oak - hrany ukazujúce krásu a realitu nedokonalosti zobrazením realistických prasklín, hrčí a hĺbkovej štruktúry dreva.

4) Dekory hrán Harbor Oak - inšpiráciou pre tieto hrany bol vzhľad reštaurovaného starého dubového dreva s pôvodom z Talianskych Benátok.

5) Dekory hrán Aurora Elm - jemná štruktúra a módne teplé tóny tvoria z týchto dekorov univerzálne dizajnové prvky, ideálne pre kombináciu s rôznymi typmi povrchov a materiálov.

6) Dekory hrán Castello Oak - očaria vás šarmom známych klasických dekorov hrán Európskeho dubu v novom modernom prevedení.