Tajomstvo dokonalosti odhalené

S našími lepidlami už viac nemusíte v dielni zhasínať, aby sa špára medzi hranou a doskou stala neviditeľná. Presvedčte sa, že vďaka novým farebným odtieňom lepidiel je špára takmer neviditeľná aj za denného svetla.

Perfektný prechod dosiahnete použitím lepidla, ktoré bude farebne maximálne ladiť s plošným materiálom a nábytkovou hranou. Ďalšou podmienkou pre perfektný výsledok je vhodný výber lepidla, špeciálne pre daný typ olepovacieho stroja a nastavenie optimálnych parametrov a nánosu.

Z čoho vyberať? Napríklad z noviniek, o ktoré sme rozšírili výber obľúbených skladových produktov.

K najžiadanejším lepidlám patrí 600.30 a 600.70 na báze EVA. Do skladovej kolekcie sme ich zaradili už aj v čiernej farbe pod označením Hranitherm 600.39 a 600.79. Sú ideálne pre čierne dekory nábytkov.

Ľahko plnené lepidlá 600.70, 600.71 a 1000.70, 1000.71 rozšírili našu ponuku obľúbených patrónových lepidiel na báze EVA v najvyššej kvalite. Tieto patrónové lepidlá sú k dispozícii v natur a bielom farebnom prevedení, určené pre svetlý nábytok.   

Pre skvelé výsledky olepovania na ručných olepovacích strojoch je nové EVA lepidlo Hranitherm 605.21 v bielom farebnom prevedení.   

Transparentné neplnené EVA lepidlo 608.30 a plnené béžové lepidlo 608.80 je tým pravým riešením pre malé a stredné typy olepovacích strojov s teplotou aplikácie 180 až 220°C a rýchlosti posuvu 4 až 8 metrov za minútu.  

V neposlednom rade odporúčame nového všestranného pomocníka na montážne lepenie v interiéri aj exteriéri, vysoko odolné PVAc lepidlo Hranicoll D4. Nájde využitie na lepenie plošných spojov s požiadavkou vysokej odolnosti proti poveternostným vplyvom, teplotným výkyvom, a tiež vysokej odolnosti proti vlhkosti. Práve preto sa využíva aj na lepenie vrstvených materiálov, okien, dverí, špárovky, atď.

Máme pre Vás toho naozaj dostatok, čo stojí za vyskúšanie. Stačí si len vybrať z našej ponuky svojho favorita alebo sa obrátiť  na naších obchodných a technických zástupcov, ktorí Vám vždy poskytnú odborné poradenstvo pri výbere.