Vážení zákaznici, od 1.5.2019 sme zmenili čas prijatia objednávok, ktoré expedujeme v ten istý deň z 12:00 hod na 13:00 hod.

Copperfieldovo majstrovstvo optického klamu

Ako v dnešnej dobe plnej rozmanitostí ešte prekvapiť a vzbudiť záujem? Pri výbere nábytku usiluje náročný zákazník nielen o prvotriednu kvalitu, ale aj o jedinečnosť a možnosť sebavyjadrenia.

V našej firme sledujeme trendy a fandíme odvážnym inováciám. Oceňujeme zmysel pre humor pri vybraných kúskoch nábytku, ktoré sa vďaka optickému klamu odlišujú od štandardného poňatia. Prvým príkladom je „tieňová stolička“. Na obrázku sa môžete presvedčiť, ako rafinovane práve takzvaný tieň tvorí stabilizačný prvok stoličky.

Tieňová stolička

Ďalším príkladom, ktorý upúta pozornosť na prvý pohľad, je „levitujúca stolička“ z dielne japonských dizajnérov. Ako vidíte, ide o veľmi jednoduchý trik, ktorý je možné vykúzliť pomocou bieleho náteru nôh farebnej stoličky v kombinácii s bielym prostredím.

Neviditeľná, levitujúca stolička

Kto by nechcel ovládať kúzla a čary. I v našej firme ovládame jeden trikový kúsok, klamúci ľudské oko, keď vzorujeme takú ABS nábytkovú hranu, ktorá dokonale splynie s plošným materiálom. Aby bola symbióza dokonalá, je nutné podľa vzoru chameleóna nielen prispôsobiť identickú farebnosť, ale i štruktúru. Po starostlivom oblepení nábytkového dielca je celkom minimalizovaný farebný prechod a výsledný efekt pôsobí prirodzene a harmonicky.

Na našich stránkach http://www.hranipex.sk/sk/novinky-a-zmeny/nove-dekory/  môžete sledovať prehľad nových dekorov, na ktorých si tento trik trénujeme, aby sme dosiahli kúzelníkovo majstrovstvo.